Hluboký talíř KetHaus, 23cm

Rozveselte své každodenní polévky s naším hlubokým polévkovým porcelánovým talířem, který je okouzlujícím způsobem zdobený motivem kočiček.

Cena s DPH219,00 Kč

Jídelní porcelánový talíř KetHaus, 25cm

Oživte své stolování s naším jídelním porcelánovým talířem, vyrobeným s láskou a precizností v České Republice. Motiv kočiček navíc přinese na váš stůl špetku hravé elegance.

Cena s DPH239,00 Kč
Cena s DPH637,00 Kč

Plecháček KetHaus s motivem kocoura, 400 ml

Český smaltovaný hrnek KetHaus (plecháček) je tradiční výrobek, který však nikdy nezestárne a bude vám dělat radost dlouhou dobu. Plecháček je spojení elegance praktičnosti.

Cena s DPH259,00 Kč

Porcelánová miska pro kočku KetHaus

Obohaťte stravování vaší kočky s naší porcelánovou miskou pro kočičího svého mazlíčka, která spojuje eleganci s hravým motivem koček.

Cena s DPH299,00 Kč

Porcelánový dezertní talíř KetHaus, 21 cm

Prožijte sladké okamžiky s naším exkluzivním dezertním porcelánovým talířem české výroby, který je zdoben půvabným motivem koček.

Cena s DPH179,00 Kč

Porcelánový hrnek KetHaus s motivem kočiček, 350 ml

Designový hrnek české výroby vhodný na kávu nebo lahodný čaj. Hrnek je zdobený tematickým motivem kočiček, které pro vás CoffeeMugs sám navrhl.

Cena s DPH222,00 Kč

Porcelánový hrnek KetHaus s motivem kocoura, 300

Oživte své čajové chvíle s naším nadčasovým čajovým hrnkem s motivem škrabacího kocoura, který dělá jeho vzhled jedinečným.

Cena s DPH188,00 Kč