domek_pro_kocky_kethaus_26
domecek_pro_kocky_kethaus_svetle_modra_3
kethaus_kocicka_s_motivem8
Tisk faktury

Domek pro kočku se škrabadlem KetHaus - světle modrý

Cena s DPH499,00 Kč
Domeček pro kočku od značky KetHaus z pevného kartonu s integrovaným škrabadlem je ideálním místem pro vašeho kočičího mazlíčka. Pevná konstrukce kočičího domku KetHaus poskytuje bezpečný úkryt, zatímco škrabací plocha dodá kočce potěšení.

Láska koček ke krabicím je známá. Proto jsme pro vašeho miláčka vymysleli krabici v kombinaci se škrabadlem, kde vaše kočka nalezne útočiště.

Domek pro kočku KetHaus je vybaven škrabadlem, které je uloženo na dně domku. Na co také výrobci KetHaus nezapomněli je vyvýšené posazení vchodu do domku, ve tvaru kočky, aby se zamezilo většímu úniku papírového materiálu během kočičího dovádění. Čas od času postačí kočičí domek vyluxovat a je hotovo.

Díky pevné konstrukci tohoto kočičího domečku si může vaše kočka vybrat, zda bude ležet uvnitř, či bude vegetit na krabici a sledovat dění kolem sebe pěkně shora.

Domky pro kočky KetHaus jsme pro vás vyrobili s motivem obrysů hravých kočiček a to hned v několika barevných provedeních (černá, bílá, světle modrá, tmavě modrá, zelená, hnědá a červená). Při výrobě jsme také mysleli na vaše děti, které si mohou kočičky dle libosti vybarvit, v této souvislosti jsme také do nabídky zahrnuli domek pro kočku bez potisku, na který si dětičky mohou vymalovat cokoliv, dle jejich fantazie.

Domek pro kočky KetHaus se tímto stává nejen úkrytem pro vaši kočičku, ale také zábavou pro vaše děti a třeba i pro vás. Díky tomu se také stává domek KetHaus skvělým a originálním designovým prvkem vaší domácnosti.

Všechny materiály pochází a jsou vyrobeny v EU a tedy samozřejmě splňují i všechna kritéria EU.

Vlastnosti domku pro kočky KetHaus

  • domek pro kočku se škrabadlem je plně recyklovatelný
  • tiskové barvy jsou vodou ředitelné (certifikované)
  • vaše děti si mohou obrysy koček vybarvit a využít tak svoji kreativitu
  • nosnost domku pro kočku je cca 8 kg

Upozornění: Nestoupat ani nesedat na krabici, neunese dítě, neslouží jako stolička!

Customer Reviews